Arssion jest wiodącym dostawcą fajerwerków i sztucznych ogni w Szczecinie.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku.     Zajmujemy się głównie sprzedażą hurtową i detaliczną oraz sprzedażą fajerwerków na indywidualne pokazy. Oferujemy fajerwerki tak amatorskie jak i profesjonalne, spełniające polskie normy i te, które są dopuszczone do obrotu na terenie Polski.

Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2011 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

Przyjemność zakupów w naszej firmie potwierdzają nasi wieloletni Klienci – mówiąc, że fachowe doradztwo i właściwy dobór fajerwerków do wymagań klienta to nasz olbrzymi atut.
Dlaczego warto kupować u nas ?

Zaufaliśmy platformie  WooCommerce dzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@fajerwerkitanio.pl lub telefonicznie pod numerem 789289191.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Fajerwerki Sklep Hurtownia Market Tanio Arssion